As an anonymous user, you can only add new data. If you would like to also modify existing data, please create an account and indicate your languages on your user page.

Template:Mainpage/Contributing/tr

From OmegaWiki
Jump to: navigation, search

İlgilenmek ve katkıda bulunmak istiyor musunuz? Burada herkes değişiklik yaparak, çeviri ve tanımları rahatlıkla ekleyebilir. Sadece deneyin. Ancak içeriği değiştirebilmek için bir kullanıcı adı almalısınız. Babil kutularına aşinaysanız veya yardım sayfalarından bunu öğrenerek hangi dilleri bildiğinizi sayfanızda gösterebilirsiniz. Daha sonra düzenleme hakkını elde edebilirsiniz (lütfen buradan talep edin). Herhangi bir sorunuz olduğunda topluluk portalında veya IRC kanalında size cevap verebilecek kişiler bulabilirsiniz.

PHP, Java veya SQL bilginiz varsa, sistem yazılımının geliştirilmesine yardım edebilirsiniz. Bu OmegaWiki yazılımı GPL lisansı altında bulunan MediaWiki uygulaması ile oluşturulmuştur. OmegaWiki geliştirme sayfasında kurulum bilgileri açıklanmıştır. Eğer bu konuda yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen benimle iletişim kurun.